Pilot Montlarının Özelliği Nedir?

Pilot Montlarının Özelliği Nedir?

 

 

            2015 kış sezonundan beri moda olan ve 2016 ilkbaharı ve serin yaz akşamlarında da sıklıkla tercih edilen pilot montları, kombinlerin vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Farklı modelleri ile hem kadınlar hem de erkekler için üretilen pilot ceketler, diğer sezonlarda da etkisini sürdüreceğini şimdiden gösteriyor. Her bütçeye uygun tarz bir pilot ceketi kolaylıkla temin edilebilir.

 

 Her Kombine Uyumlu Ceketler:

 

            Genellikle günlük giyim ve spor tarzlarda tercih edilen pilot ceket, abiye elbiselerde de farklı bir duruş sağlıyor. Özellikle ünlülerin elbiseler ile kombinlemeyi tercih ettiği bu modeller başlarda daha düz renklerden üretiliyordu. Ancak sezonda çok beğenilmesi ile birlikte, farklı modellerde de üretildi. Desenlerin ve kumaşların değiştirilmesi ile çok daha farklı pilot montu arayanlar için birçok alternatif gelmiş oldu. Özellikle sırt detaylarında işlemeler, taşlar ve yazılar ile zenginleştirilen modeller çok satılıyor.

 

            Pilot ceketlere kadınlar kadar erkekler de ilgi göstermektedir. Dar pantolonlar, spor ayakkabıları ve pilot montlar sezonun en çok tercih edilen erkek giyim kombinlerinden birisidir. Pilot ceketlerine olan form benzerliği nedeniyle trend olan ürünler üzerinde, rozet ve armalar kullanılarak esinlenildiği konuya gönderme yapan oldukça popüler ceket modelleri de birçok marka tarafından üretilmiştir. Yetişkin modasından sonra çocuk modasında bile pilot montu bulmak mümkün.

 

            Daha Salaş Ve Rahat Bir Giyimi Tercih Edenler İçin

 

            Sert kesimler ile hazırlanan ve klasik modeldeki ceketler yerine pilot montlarının tercih edilmesinin sebebi, artık daha rahat ve salaş kombinlerin moda olarak kabul edilmesidir. Giyimde rahatlığın ön planda olması ile eski modellere gidilmiş ve pilot ceketler de bu modaya uyum sağlamıştır. Bu modelde en şık ürünler genellikle deriden yapılanlar olarak gösteriliyor. Pilot deri mont ile tamamlanacak her kıyafet şık bir görünüm elde edilmesini sağlayacaktır.

 

            Deri ile birlikte farklı kumaş ve taşların kullanılması ile çok daha şık ceketler elde edilebilir. 2016 modasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi olması ile birlikte, şimdiden 2017 sonbahar-kış kreasyonlarında da yerini hazırladı. En çok siyah, asker yeşili ve bordo gibi renklerde satışı sağlanmıştır.

 

Etiketler:

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*