RUSYADA EĞİTİM ALMAK AYRICALIKTIR

RUSYADA EĞİTİM ALMAK AYRICALIKTIR

Yurt dışında eğitim almaya karar verdiniz. Fakat seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Bunun için doğru adres Rusya’dır! Çünkü Rusyada Eğitim almak ayrıcalıktır. Ekonomik açıdan değerlendirecek olursak: Yaşam koşulları oldukça uygundur. Konaklama ücretlerinden, ulaşım, yeme-içme gibi giderler düşünüldüğünde eğitim almak için en uygun seçenektir. Güçlü Üniversite sistemi olan okullarda eğitim almak, sosyal ve kültürel açıdan da oldukça önemlidir. Farklı kültürlerden gelen öğrenciler olduğu için dil konusunda pratik yapma imkanı bulabileceksiniz. Yeni bir çevre ve arkadaşlık edinme imkanı ile hem eğitim alabilecek, hem de kişisel gelişiminize katkı sağlayabileceksiniz.

Günümüzde sadece Üniversite mezunu olmak yeterli değil. Mesleki yeterliliklerin yanı sıra bilgi, beceri, yabancı dil eğitimi gibi çok daha fazla yetkinlikler aranmakta… Bu sebepten Rusyada Eğitim alarak kariyer hayatınıza bir adım önde başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kurumsal ve alanında profesyonel bir eğitim danışmanı ile görüşmeniz olacaktır. Kararlarınıza rehber olacak bir danışmanı tercih etmeniz, yurt dışında hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayacağınız anlamına gelmektedir.

Sadece lise diplomanız ile başvuru yapabilirsiniz. Herhangi bir sınava girmenize gerek kalmadan dilediğiniz bölümü tercih ederek Rusyada Eğitim alabilirsiniz. Eğitimler Rusya ve İngilizce olarak görüldüğü için dil konusuna hâkim olmanız gerekmekte… Yeterli değilse 1 yıl hazırlık okuyarak eğitimize başlayabilirsiniz. Diyelim ki, Türkiye’den 2 yıllık ön lisans mezunusunuz. Lisans tamamlamayı düşünüyorsunuz. Bunun içinde sınava girip kazanamama korkusu yaşamaktansa, Rusya’da çok daha kolay şartlarla sınavsız lisans diplomasına sahip olabilirsiniz. Üniversiteler YÖK tarafından tanındığı için mezuniyet sonrası uluslar arası şirketlerde de kolaylıkla iş bulma imkânına sahip olabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki! Bir öğrencinin geleceğini belirleyen en önemli anahtar Üniversite eğitimidir. Kaliteli ve ekonomik bir eğitim kültür, sanat, spor, gibi imkânlarla birleşince sınırsız kazanımlar elde edilmiş olur…

Etiketler:

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*